تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۲ دی ۹۵.::. ساعت : ۱۰:۳۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

کمک های مردمی دشتستان به مدافعان حرم در جبهه های مقاومت سوریه+تصاویر

در اقدامی فرهنگی صورت گرفت؛

به همت مردم ولایت مدار شهرستان دشتستان ۱۲۰۰ کلاه و بسته بندی خرما و ارده به رزمندگان جبهه مقاومت ارسال شد.

به گزارش پارس جنوب همینه فخار مسئول جمع آوری این کار فرهنگی اظهار داشت: در حال حاضر امنیت مردم در کشور ایران برگرفته از رشادت ها و مجاهدت های مدافعان حرم در خارج از کشور است و اگر مدافعان حرم در این جبهه ها ایثار نمی کردند آرامشی در کشور ما هم حاکم نبود.

وی گفت: حمایت مادی و معنوی از مدافعان حرم وظیفه هر فرد ایرانی و انقلابی است زیرا مردم ایران مدیون خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم هستند.

فخار اضافه کرد: به همین خاطر تعدادی از بانوان شهر برازجان با جمع کردن کمک های مردمی اقدام تهیه کلاه و همچنین مواد غذایی نظیر خرما و ارده که یکی از محصولات معروف دشتستان هست نیز کردند.

این فعال فرهنگی خاطرنشان شد: پول و اقلام این بسته های کمکی توسط  بسیج و مردم محیا و بسته بندی شده است که در این امر  یک خانم با اهدا کردن انگشتر طلای خود ما را در این امر کمک کرد و همچنین تعدادی از همین کلاهها دست بافت توسط بانوان بسیجی بافته شده است  تعدادی دیگر توسط ماشین آماده شده که سرانجام همه این موارد ذکر شده در یک بسته بندی به جبهه های مقاومت در سوریه ارسال شد.

فخار بیان داشت: این حرکت به عنوان اولین حرکت این بانوان بسیجی نخواهد بود و امید است مردم در این مسیر کمک حال رزمندگان مقاومت در جبهه های سوریه و عراق باشند.

وی درباره کمک کردن مردم در این امر خداپسندانه افزود: کسانی که تمایل دارند در این امر خیر سهیم باشند می توانند به شماره سامانه ۱۰۰۰۹۳۰۶۲۹۲۶۳۹ یک پیامک با موضوع کمک به جبهه های مقاومت ارسال کنند تا با آنان تماس گرفته شود.

فخار در آخر با تشکر از همه کسانی که در این کار خیر سهیم بودند تصریح کرد: این کار خیرخواهانه توسط ستاد نماز جمعه برازجان، بسیج خواهران، حوزه علمیه خواهران و مکتب فاطمیه دهقاید و کمک های مردمی شهرستان دشتستان به تیپ مهندسی سپاه پاسداران برای ارسال به کشور سوریه تحویل داده شد.

منبع: ناصرون

دیدگاه خود را به ما بگویید.