تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ دی ۹۵.::. ساعت : ۹:۳۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

انتقاد امام جمعه جم از بایکوت ۹ دی در رسانه های محلی / وقتی سایت فرمانداری هم حضور فرماندار جم در ۹ دی را سانسور می کند! +تصاویر

2017_1_3_12_1_301245-jpg

اینکه چرا و به چه علت مراسمی که فرماندار در آن حضور دارد همزمان توسط رسانه های محلی و سایت فرمانداری بایکوت می گردد سوالی است که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است.

به گزارش «پارس جنوب »؛ سایت فرمانداری جم نیز در اقدامی عجیب حضور فرماندار این شهرستان در جمع مردم مومن و ولایتمدار جم به مناسبت ۹ دی  را بایکوت کرده است. در خصوص این ماجرا جالب است بدانید همین سایت یک روز قبل از نهم دی ماه فعال بوده و اظهارات فتح الله نوروزی درباره پروژه آب شیرین کن را منتشر کرده ، اما یک روز بعد حضور فرماندار در مراسمی به اهمیت ۹ دی را به تصویر نکشیده است. و در دوازدهم دی ماه این سایت بار دیگر با پوشش حضور فرماندار در جمع معتمدین بخش مرکزی به روز شده است که شائبه سانسور حماسه ۹ دی در این شهرستان را تقویت می کند.


همین چند روز پیش بود که عده ای از مردم انقلابی جم با ارسال تصاویر همایش با شکوه ۹ دی به «استان۲۴»، ضمن انتقاد از بایکوت این همایش توسط رسانه های محلی خواستار انتشار این تصاویر با حضور مسئولان شهرستان شده بودند که با واکنش هایی نیز همراه شد.


سانسور و بایکوت مراسم یوم الله ۹ دی همزمان در رسانه های خبری و سایت فرمانداری سبب برخی گمانه زنی ها شده است!


اینکه چرا و به چه علت مراسمی که فرماندار در آن حضور دارد همزمان توسط رسانه های محلی و سایت فرمانداری بایکوت می گردد سوالی است که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است.


اما دامنه سانسور معنادار ۹ دی در جم به حدی گسترده شده است که امام جمعه جم نیز لب به انتقاد گشود.


حجت‌الاسلام والمسلمین محمد گنجی امام جمعه این شهرستان  اظهار داشت: تلاش کردیم مراسم یوم الله ۹ دی امسال حول محور وحدت، باشکوه خاصی برگزار گردد. و شاید تنها مراسمی بود که با حضور همه مسئولین شهرستان جم در کنار مردم برگزار گردید و توقع داشتیم سایت‌های خبری شهرستان، بیشتر به موضوع ۹ دی و انعکاس مراسم آن در راستای ایجاد وحدت و بصیرت‌ افزایی  بپردازند که متاسفانه اینگونه نبود.


لازم به ذکر است مراسم ۹ دی در شهرستان جم هفته گذشته با حضور گسترده مردم و مسئولین در مصلای نماز جمعه و با سخنرانی دکتر نصر برگزار گردید که متاسفانه با بایکوت خبری شدید از سوی رسانه های استان و شهرستان مواجه گردید./استان ۲۴


http://uupload.ir/files/2vqd_1.jpg

http://uupload.ir/files/jo9q_1_(1).jpg

http://uupload.ir/files/9ie_1_(2).jpg

http://uupload.ir/files/0pn7_1_(3).jpg

http://uupload.ir/files/ac1h_1_(4).jpg

http://uupload.ir/files/lfp0_1_(5).jpg
/

دیدگاه خود را به ما بگویید.