تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ دی ۹۵.::. ساعت : ۱۰:۰۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

سومین مدیر دیری در سازمان منطقه ویژه برکنار شد

5340

سومین مدیر دیری در سازمان منطقه ویژه برکنار شد*توسط مدیر عامل این سازمان

پارس جنوب:سرآغاز فعالیت ایشان بر سکان مدیریت سازمان، با تغییر و حذف مدیران و کارشناسان با تجربه ی مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه همراه بود با برکناری شیخ عبدالله حاجیانی، به تدریج پنج نفر از جوانان با تجربه و فعال این مدیریت که همگی اهل شهرستانهای جنوب استان بودند را نیز از دم تیغ تیز بومی ستیزی خویش گذراند!

به گزارش پارس جنوب :شنیده ها حاکی از اینست که مدیرعامل سازمان منطقه ی ویژه انرژی پارس، طی حکمی آقای عبدالرحیم رییسی مدیر امور حقوقی و قراردادهای سازمان را برکنار نمود تا ایشان ارادت خود را بیش از پیش به نیروهای توانمند و بومی جنوب استان بوشهر ثابت نماید. هنوز از انتخاب جانشین ایشان اطلاعی در نیست.

بارها از دوستان شنیده بودم که مدیر عامل این سازمان، با مدیران جنوب استان (دیر، کنگان، جم و عسلویه) میانه ای ندارد! و با مدیریت ایشان اولین خطر متوجه نیروهای این منطقه می باشد. حذف شیخ عبدالله حاجیانی از مدیران موفق و بومی این خطه در سازمان منطقه ویژه انرژی پارس و حواشی و بازتاب های وسیع بعد از آن ، سرآغازی بود برای ادامه ی این روند نامطلوب.

با وجود اینکه تغییرات سازمانی حق طبیعی و قانونی یک مدیر برای اجرای برنامه ها و شکوفایی توانمندی هایش می باشد لیکن اعمال مدیریت سلیقه ای و احساسی خطری است که باعث پایمال شدن حقوق حقه نیروهای جوان و نخبه ی این منطقه می گردد.

نگاهی گذرا به عملکرد مهدی یوسفی در این چندسال برخی واقعیات را بهتر و روشن تر مشخص می کند که تا چه حدی در بارور کردن و پیشرفت مدیران بومی این منطقه مساعدت نموده است!

سرآغاز فعالیت ایشان بر سکان مدیریت سازمان، با تغییر و حذف مدیران و کارشناسان با تجربه ی مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه همراه بود با برکناری شیخ عبدالله حاجیانی، به تدریج پنج نفر از جوانان با تجربه و فعال این مدیریت که همگی اهل شهرستانهای جنوب استان بودند را نیز از دم تیغ تیز بومی ستیزی خویش گذراند!

با این اوصاف نیز پس از فشارهای رسانه ای و مردمی مجبور به استفاده از نیرویی از همین خطه شد (آقای یوسف امینی) تا پس از فروکش کردن التهابات دوباره افسار این مدیریت را در دست خویش گیرد.

پس از چند صباحی با عزل امینی به بهانه ی بیماری به سراغ گزینه های سفارشی شمال استان رفت و با انتخاب شخصی که هیچ گونه سابقه ای در این حوزه نداشت عملکرد این مدیریت را در بدترین وضعیت قرار داد.  انتخاب اکثر مدیران سازمان از یک شهرستان خاص و در پی آن حذف مدیران و کارشناسان جوان وتوانمند جنوب استان در سازمان منطقه ی ویژه خاطره ای بد، از ایشان در ذهن مردم زحمتکش و با اخلاق این چهار شهرستان ترسیم خواهد کرد.

اینجاست که به یاد این جمله شیخ می افتم که می گفت:آخرین ضربه رو محکم تر بزن…./پارس خلیج

دیدگاه خود را به ما بگویید.