تاریخ انتشار :چهارشنبه ۵ آبان ۹۵.::. ساعت : ۹:۵۷ ب.ظ
فاقددیدگاه

زن سارق طلاجات در بوشهر دستگیر شد+تصاویر

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: خانمی که پس از طرح دوستی و جلب اعتماد یک خانوار بوشهری طلا و زیوالات زن صاحبخانه را سرقت کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پارس جنوب به نقل از گام فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: خانمی که پس از طرح دوستی و جلب اعتماد یک خانوار بوشهری طلا و زیوالات زن صاحبخانه را سرقت کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ ابراهیم عرب زاده وبیان کرد: پس از حضور فردی به هویت ن در کلانتری ۱۲ بوشهر و اعلام سرقت طلا و زیورآلات همسرش، به دستور رییس کلانتری تیم ویژه ای به منزل مالباخته اعزام، پس از بررسی دقیق صحنه سرقت و گفتگو با زن صاحبخانه به یکی از دوستان وی که زنی ۳۳ ساله و رفت و آمد زیادی به آن خانه داشت مظنون شدند.
وی اضافه کرد: متهمه پس از دستگیری در یک عملیات پلیسی در تحقیقات اولیه به سرقت طلاجات اعتراف کرد و گفت که طلاهای مسروقه به منزل یکی از دوستانش در شیراز منتقل کرده است.
به گفته سرهنگ عرب زاده با اعزام ماموران پلیس به شیراز مقدار ۲۰۳ گرم طلای مسروقه کشف و به مالباخته تحویل شد.
فرمانده انتطامی شهرستان بوشهر همچنین از انهدام یک باند ۴ نفره سارقین موتور سیکلت در عالیشهر خبر داد و اظهار داشت، این سارقین تا کنون به سرقت ۱۰دستگاه موتورسیکلت اعتراف کرده اند که همه موتورسیکلت های مسروقه از آنان کشف شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.